Merhaba Dünya!

Merhaba Dünya!
U.S.A - Brooklyn Bridge

Merhaba,

Bir blog girişimiyle daha karşınızdayım, daha önce sayısız kez blog girişiminde bulunduğum için; bu kez her şeyi olabildiğince sade ve uzun ömürlü olarak tasarladım. Genellikle bir anlık heves ile başlayıp, sonrasında vakit bulamama sorunsalı ile karşı karşıya kaldığımdan maalesef tüm blog denemelerim başarısızlıkla sonuçlandı.

2019 ile birlikte yeni belirlediğim hedefleri, 1 haftadır istikrarlı bir şekilde devam ettiriyorum ve blog yazmakta bu hedeflerden sadece bir tanesi. Artık zaman bulamama gibi bir sorunum olacağını da sanmıyorum, kaldığımız yerden devam edebiliriz.

Aslında bireysel kullanacağım tüm programları ve web sitelerini kendim yazmaya özen gösteriyorum, bu yüzden ilk başta wordpress kullanmadan kendim bir CMS yazılımı geliştirmeyi düşünsem de bunun epey vakit alacağını ve bu vakti blog yazmaya ayırsam daha iyi olacağını düşünerek güzel bir tema eşliğinde wordpress kullanmaya karar verdim.

Daha fazla canınızı sıkmadan burada neler yapacağımızdan söz edeyim; Php/Android/Sql konularında örnekler, ipuçları, projeler, güncel bilgiler ile birlikte okuduğum kitaplardan alıntılar paylaşmayı, bir kaç oyun anlatımı yapmayı ve teknolojik haberleri paylaşmayı umuyorum. Kişisel olarak da bir kaç not düşebilirim. Kısaca kişiselleştirilmiş teknik veri paylaşmayı umuyorum desem yanlış olmaz. Hepsini bir bir okumanız ve beğenmeniz dileğiyle…

Tekrardan; Hoşgeldiniz!

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
11 kullanıcı tepki verdi
Onu henüz tanımıyoruz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Doğu Ekspresine Bilet Bulmak
  • 8 OCAK 2019
  • 21 görüntülenme
1 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
Temizlik Önerilerim
2 ay önce

Bilgi dolu yazılarınızın devamını heyecanla bekliyoruz Melih Bey, bazen blog yerine şiir de paylaşırsanız bizleri mutlu ederseniz. 🙂

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.